13-15 MAYIS BOZCAADA-AYVALIK-ASSOS-CUNDA ADASI TURU 1 GECE KONAKLAMA

13-15 MAYIS BOZCAADA-AYVALIK-ASSOS-CUNDA ADASI TURU 1 GECE KONAKLAMA


BOZCAADA-ASOS-AYVALIK-CUNDA ADASI TURU

13-15 MAYIS 2022

1 GECE 2 GÜN | 1 GECE OTEL KONAKLAMALI

 

1.GÜN: BOZCAADA-ASOS-BEHRAMKALE
 

Sevgili Misafirlerimizi belirlenen yerlerden ve saatlerde alarak Gece yolculuğumuzun ardından Çanakkale'ye varıyoruz. Bozcaada’ya gitmek üzere Geyikli feribot iskelesine gidiyoruz. Bozcaada Feribotunu beklerken o sırada sahilde çay-kahve keyfi yapıyoruz. Adaya otobüs geçişi sağlanamadığı için yaya olarak geçiş sağlayacağız. Yüzmek için yanınızda bulundurmanız gereken eşyaları küçük bir el çantası ile aldıktan sonra feribota binerek yarım saat sürecek yolculuğumuzun ardından Bozcaada’ya varıyoruz. Bozcaada’ya yaklaşırken heybetli görüntüsüyle dikkatimizi çeken Bozcaada Kalesi’ni rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Ardından Bozcaada’nın şirin sokakları arasında yürümeye başlıyoruz. Ada’nın Türk ve Rum mahallelerinde yapacağımız gezilerimizin ardından gün boyu serbest zaman veriyoruz. Bu serbest zaman sırasında dileyen misafirlerimiz adaya özgü şarapların yapıldığı Talay Şarap Fabrikasını ziyaret edebilir, alışveriş yapabilirler. Dileyen misafirlerimiz ise Rüzgar Güllerine giderek muhteşem fotoğraflar çekip, manzaranın tadını çıkartabilirler. (Ada’ya otobüs geçişi olmadığı için plajlara ve rüzgar güllerine yapılacak minibüs transferleri misafirlerimize aittir.) Rehberimizin belirleyeceği saatte toplanarak feribot ile Ada’dan ayrılıp Geyikli iskelesinde bizi bekleyen otobüsümüze binerek Assos (Behramkale’ye) hareket ediyoruz. Behramkale Köyü’ne vardıktan sonra köyün girişinde aracımızdan inip 238 metre yükseklikte andezit bir kayaç üzerine kurulmuş olan Assos Antik Kenti’nin akropolüne çıkıyoruz. Rehberimizin anlatımı eşliğinde antik dönemin İlk Dor Düzeni ile yapılmış olan Athena Tapınağını görüyoruz. Rehberimizin verecek olduğu serbest zamanda köy içerisinde kentin meşhur fincanda pişen sakızlı Türk kahvesini yudumlayabilir ya da alışveriş yapabilirsiniz. Assos gezimizi tamamladıktan sonra Ayvalık merkezdeki otelimize hareket ediyoruz otelimizde alacağımız akşam yemeğinin ardından dinlemeye çekiliyoruz.

Otellerimiz: Elisa Otel, Billurcu Otel, Grand Temizel Otel vb.

1.gün sabah kahvaltısı(extra)
1.gün öğle yemeği (extra)
Geyikli-bozcaada feribot ücreti (extra)

2.GÜN: AYVALIK ŞEYTAN SOFRASI CUNDA ADASI

Otelimizde alacagımız kahvaltımızın ardından Ayvalık ve Sarımsaklı plajını gezip Daha sonra Cunda Adası gezimize başlıyoruz. Ayvalık'ı Ayvalık yapan en önemli hem evleriyle hem mekanlarıyla ünlü Cunda Adası'nda fotoğraf çekmeye doyamayacaksınız. Taksiyarhis Kilisesi göreceğimiz yerler arasındadır. Öğlen yemeği (extra) için vereceğimiz molamızda Cunda Adası'nın meşhur lokantalarında Papalina, deniz mahsulleri, mezeleri ve zeytinyağlı ot yemekleri ile ege lezzetlerinin tadına varabilirsiniz. Buradan sonra Şeytan Sofrası’na geliyoruz. Çam ormanları ile kaplı Ayvalık adalarına hakim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrası’nda fotoğraf ve çay molamızın ardından Susurluk - Bursa yolu üzerinden Sakarya ya doğru yola çıkıyoruz ve akşam saatlerinde Sakarya’ya varıyoruz bir başka Çubukçu Turizm organizasyonunda buluşmak dileği ile siz değerli misafirlerimiz ile vedalaşıyoruz
 

 

*Çift Kişilik  Odada Kişi Başı Tur Ücreti:  900 TL.

Turumuza tek kişi katılmak ve otellerde tek kişi konaklamak istiyorsanız;
Tek kişi (SNG) Fark Ücreti: 200 TL.

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
*LÜKS  OTOBÜS İLE  ULAŞIM
*ARAÇ İÇİ İKRAMLAR
*1 GECE KONAKLAMA
*1 AKŞAM YEMEĞİ
*1 SABAH KAHVALTISI
*SEYAHAT SİGORTASI
*REHBERLİK HİZMETİ

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

*İLK SABAH KAHVALTISI

*ÖĞLE YEMEKLERİ

*GEYİKLİ-BOZCAADA FERİBOT ÜCRETİ 18 TL

 

GENEL ŞARTLAR:

•Gezi süresi 1 gece 2 gün olup, 1 Gece otel konaklaması vardır.

•Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında geçerli olup, tek bir çocuk için uygulanabilmektedir. 0-6 Yaş grubu çocuklara otelde yatak verilmeyebilir.

•Turlarımız; otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür. Ayrı ayrı düşünülemez ve bu hizmetlerden herhangi birinin ya da bir kaçının kullanılmaması halinde ücret iadesi söz konusu değildir.

•Rezervasyon esnasında kesinlikle, koltuk numarası belirtilemez ve koltuk garantisi verilemez.

•Rehberimiz, programın tamamını gerçekleştirmek koşuluyla, programın akışında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

•Yoğun dönemlerde, aynı kalite ve standartları korumak ve misafire önceden bildirmek koşuluyla, otel değiştirme hakkını saklı tutar.

•Hava muhalefeti ve diğer doğal afetler sebebiyle gerçekleşmeyen turlardan sorumlu değildir.

•Bütün fiyatlara KDV dâhildir.

                           

 

Rezervasyon iletişim:  05333716640 & 05353817186


  1238   /    25 Nisan 2022
Paylaş :